2026. június 26.
Nagyon fontos láncszemtől búcsúzik akadémiánk és felnőtt férfi csapatunk: Berkics Bence a következő szezonban már a Paks szakmai munkáját erősíti. Hat éve érkezett hozzánk, s mind az utánpótlásban, mind felnőtt csapatunknál rengeteget dolgozott, ennek köszönhetően folyamatosan fejlődött, ahogy ő fogalmaz: „zöldfülűből A-csoportos, valamint utánpótlás válogatott edző lettem”. Nem kérdés, nemcsak kiváló szakmai munkája fog hiányozni, Bence személyében ugyanis olyan embertől vagyunk kénytelenek most elbúcsúzni, akire mindig számíthattunk, segítőkész volt, és szeretett csapatban dolgozni.